oferta

oferta

Pellet drzewny Timbory Pfeifer ENplus A1: Wrocław - gdzie kupić, aktualna cena ...

Pellet Timbory Pfeifer

Pellet Timbory Pfeifer

Pellet Timbory Pfeifer

Pellet Timbory Pfeifer

Pellet Timbory Pfeifer - dostawa

Chanovice - zakład produkcji pelletu Timbory Pfeifer

Pellet Pfeifer

Pellet Pfeifer

Pellet Pfeifer

Pellet Pfeifer

Pellet Pfeifer - dostawa
Pellet Timbory Pfeifer - certyfikat ENplus A1  CZ 002/AT 375

Sprzedaż hurtowa i detaliczna najwyższej jakości certyfikowanego pelletu drzewnego Timbory Pfeifer z dostawą "pod drzwi" na terenie Wrocławia i okolic. Dostawy tirowe i całopaletowe spedycją na terenie całego kraju. Pellet Timbory może być dostarczany  również luzem autocysterną 25 ton z pneumatycznym załadunkiem silosu lub w workach Big Bag. Pellet przechowujemy w suchym magazynie a nie "pod chmurką" na dworze.

Od listopada 2019 r. rozszerzamy ofertę i wprowadzamy do sprzedaży najwyższej jakości certyfikowany (ENplus A1 CZ 002) pellet drzewny Timbory Pfeifer produkowany z trociny świerkowej przez międzynarodowy koncern Pfeifer Timber GmbH w swoim zakładzie w Chanovicach. Pfeifer produkuje pellet w Austrii, Niemczech i Czechach (ok. 500 000 ton) według najwyższych standardów jakościowych z czystej trociny świerkowej pochodzącej wyłącznie z własnych tartaków. Wewnętrzny system nadzorowania jakości poczynając od pozyskania trociny aż do otrzymania  produktu finalnego zapewnia produkcję pelletu o najwyższych parametrach jakościowych. Ponadto produkowany pellet podlega ciągłej kontroli jakości przez niezależne instytucje monitorujące Deutsches Pelletinstitut DEPI oraz Holzforschung w Wiedniu.

Przeprowadzone przez nas badania w akredytowanym laboratorium wykazały 0,25% zawartości popiołu. Stosowana najnowocześniejsza technologia produkcji pelletu Timbory zapewnia najwyższą jakość zgodną z certyfikatem ENplus A1 i zaspokaja oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wprowadziliśmy do sprzedaży bardzo ceniony pellet na rynku europejskim za jego jakość. Teraz nasi klienci mogą spróbować pelletu z najwyższej półki europejskiej za rozsądną cenę. Zapraszamy...


Pellet testowaliśmy również we własnym piecyku pelletowym ogrzewającym nasze biuro, testy potwierdziły zdecydowanie wyższą jakość od najlepszego polskiego pelletu. Przy rozpalaniu piecyka oraz przy jego pracy z mocą minimalną powstaje zdecydowanie mniej sadzy z pelletu świerkowego niż sosnowego. Przy spalaniu pelletu Timbory szyba w piecyku jest najczystsza, również wnętrze piecyka najmniej zabrudzone sadzą.
>>Sprawdź cenę i dostępność pelletu Timbory Pfeifer
 • paleta = 70 worków x 15 kg = 1050 kg
 • certyfikat ENplus A1

Parametry oferowanego pelletu Timbory Pfeifer:
 • średnica: 6 mm ± 1 mm
 • długość: 5 - 40 mm
 • skład trocin: świerk (100%)
 • wilgotność: ≤ 10,0%
 • zawartość popiołu: ≤ 0,7%
 • certyfikat ENplus A1 CZ 002/AT 375
 • gęstość: ≥600 do 750 kg/m3
 • wartość opałowa:  4,6 kWh/kg
 • zawartość frakcji poniżej 3.15 mm (rozkrusz): 0,5%
 • wytrzymałość mechaniczna: 98,0%
 • temperatura topnienia popiołu: ≥1200 ºC
 • opakowania: worek 15 kg
 • producent: Pfeifer Timber GmbH

Sposób dystrybucji pelletu:

Dostawa pelletu naszym transportem - Wrocław i okolice w promieniu 50 km

Dostawa samochodem o ładowności 3 tony z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt transportu wynosi 3,00 zł netto/km, kilometry liczone tylko w jedną stronę z Psar do miejsca dostawy. Za zamówiony pellet mogą Państwo zapłacić w siedzibie naszej firmy kartą lub gotówką, przelewem bankowym lub na miejscu w momencie dostawy u kierowcy.

Pellet dostarczamy własnym transportem do: Brzeg Dolny, Długołęka, Dobroszyce, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Kamieniec Wrocławski, Kobierzyce, Łozina, Milicz, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Pęgów, Prusice, Siechnice, Szewce, Środa Śląska, Święta Katarzyna, Trzebnica, Twardogóra, Uraz, Wołów, Wrocław, Zawonia, Żerniki Wrocławskie, Żmigród, Żórawina oraz w ich pobliżu.

Dostawa pelletu Timbory Pfeifer spedycją
 
Dostawa kurierem, samochód z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt dostawy 1 palety pelletu Feniks (975 kg) na odległość:
- do 100 km = 160 zł brutto,
- do 200 km = 185 zł brutto,
- do 400 km = 220 zł brutto.


>>Jak zamówić i kupić pellet ?

Informacje: 71 364 59 68 lub 601 415 126


Cena sprzedaży peletu nie obejmuje jego wniesienia do piwnicy lub innych pomieszczeń gospodarczych.

Pracujemy : od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

Pellet konfekcjonowany jest w plastikowe worki po 15 kg.

W czasie przechowywania należy zabezpieczyć produkt przed wilgocią. Używać po rozpakowaniu tylko w urządzeniach przeznaczonych do tego celu.


>>Pellet Stelmet Premium Lava - opis
>>Pellet Stelmet Olimp - opis
>>Pellet Energy Gold - opis
>>Pellet Clear Energy - opis
>>Pellet Feniks - opis

>>Pellet Biomac Top A1 - opis
>>Pellet Enefit Green - opis
>>Pellet info - zapraszamy


 Poradnik użytkownika pelet drzewnych


Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem opracowanym w celu promocji wykorzystania pelletu drzewnego jako paliwa energetycznego. Poradnik występuje w sześciu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, duńskiej, niemieckiej, włoskiej i francuskiej. Poradnik zawiera informacje ogólne oraz techniczne dotyczące produkcji, dystrybucji i spalania pelet oraz omawia krajową sytuację rynkową i prawną. Jego głównymi adresatami są producenci pelletu, firmy zajmujące się ich dystrybucją oraz więksi konsumenci.
 

Autorzy:
Morten Tony Hansen, Anna Rosentoft Jein FORCE Technology
Edmund Wach – Bałtycka Agencja Poszanowania Energii
Małgorzata Bastian- Bałtycka Agencja Poszanowania Energii


powrót do listy produktów