oferta

o nas


W branży techniki grzewczej działamy we Wrocławiu od 1992 roku. Skorzystaj z wielu lat naszego doświadczenia i sprawdź naszą ofertę energooszczędnych, ekologicznych i ekonomicznych kotłów na ekogroszek i pellet oraz urządzeń grzewczych do centralnego ogrzewania i podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Chcesz kupić i zainstalować automatyczny kocioł na ekogroszek lub pellet, szukasz porady jaki kocioł kupić, potrzebujesz instalatora? Lepiej nie mogłeś trafić - nasza specjalizacja to automatyczne kotły na ekogroszek i pellet, pomożemy w doborze odpowiedniego kotła i jego instalacji przez współpracujących z naszą firmą doświadczonych instalatorów. Zapraszamy do oglądnięcia ekspozycji kotłów na ekogroszek i pellet w siedzibie firmy, pomożemy w wyborze odpowiedniego kotła i jego instalacji. Sprawdź naszą ofertę. Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody zapewniamy dostawy własnym transportem najlepszego ekogroszeku workowanego i pelletu spełniającego najwyższe wymagania jakościowe stawiane przez producentów kotłów i oczekiwania klientów poszukujących opału odpowiedniej jakości. W jednym miejscu kupisz kocioł i najlepszy do niego opał. W ciągłej sprzedaży posiadamy ekogroszek workowany Pieklorz z KWK Chwałowice i z KWK Piekary oraz z KWK Wesoła-Mysłowice. Oferujemy też certyfikowany pellet drzewny Stelmet  Lava i Olimp oraz pellet Energy Gold. Wypróbuj najlepszy ekogroszek i pellet - będziesz zadowolony z jakości opału.

Biorąc udział w wielu imprezach targowych przy wsparciu producentów stosujących najnowocześniejsze rozwiązania techniczne udało się nam wypromować wiele docenianych dopiero dzisiaj nowych rozwiązań systemowych i produktów oraz marek handlowych dotychczas nie znanych na naszym rynku. Jesteśmy dystrybutorem i posiadamy autoryzację wiodących w naszej branży producentów: DeLonghi, Greń, Enka, Instal-Projekt, Jan-Trans, Klimosz, Lazar, Logiterm, Rakoczy, Stalmark, Stelmet, Tekla, Terma, Tilgner, Wolf, Vacu-Maid, Vaillant, Viadrus....

Ofertę handlową kierujemy do firm budowlanych, handlowych, instalacyjnych i klientów indywidualnych. Kotły, ekogroszek i pellet dostarczamy własnym transportem lub spedycją na terenie całego kraju.

Zapraszamy, sprawdź naszą ofertę, tworzymy ciepłe klimaty.