oferta

Ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany WrocławSpalanie ekogroszkuekogroszek workowany - Wrocław


Sprzedaż hurtowa i detaliczna najwyższej jakości ekogroszku z dostawą "pod drzwi" na terenie Wrocławia i okolic. Kupuj najlepszy ekogroszek workowany polecany przez producentów kotłów. Dostawy tirowe i całopaletowe spedycją na terenie całego kraju.


Cena ekogroszku workowanego - czerwiec 2024:

Ekogroszek Bartex Gold
>>EKOGROSZEK BARTEX GOLD

cena: 1690 zł/tona - w magazynie

Parametry:
*węgiel kamienny 
*wartość opałowa 27-29 MJ/kgEkogroszek Bartex Silver>>EKOGROSZEK BARTEX SILVER

cena: 1600 zł/tona - w magazynie

Parametry:
*węgiel kamienny 
*wartość opałowa 26-28 MJ/kgEkogroszek Wesoła

>>ISKIERKA POMARAŃCZOWA (producent: Jan-Trans)

cena: ....... zł/tona - brak w magazynie

Parametry:
*węgiel kamienny 
*wartość opałowa 25-27 MJ/kg
*granulacja 5-25 mm
*spiekalność RI=10
*zawartość popiołu max 6%
*zawartość wilgoci całkowitej max 10%


Ekogroszek Pieklorz Chwałowice>>ISKIERKA ZIELONA (producent: Jan-Trans)

cena: ....... zł/tona - brak dostaw


Parametry:
*węgiel kamienny energetyczny
*wartość opałowa 26 MJ/kg
*granulacja 5-25 mm
*spiekalność RI=1
*zawartość popiołu 5%
*zawartość wilgoci całkowitej 9%Uszlachetniany ekogroszek Pieklorz z kopalni Chwałowice sprzedawany pod nazwą handlową "Iskierka zielona". Wysoka wartość opałowa przy niskiej spiekalności i małej zawartości popiołu w odpowiedniej cenie do jakości powoduje że jest najpopularniejszym ekogroszkiem wśród naszych klientów.


>>ISKIERKA ŻÓŁTA (producent: Jan-Trans)

cena: .......   zł/tona - brak dostaw

Parametry:
*węgiel kamienny energetyczny
*wartość opałowa 27 MJ/kg
*granulacja 5-25 mm
*spiekalność RI=9
*zawartość popiołu 7%
*zawartość wilgoci całkowitej 8%


Ekogroszek "Iskierka żółta" powstaje z wyselekcjowanych węgli pochodzących z Polskiej Grupy Górniczej o najlepszych parametrach jakościowych. Ekogroszek charakteryzuje się niską spiekalnością przy wartości opałowej 27 000 MJ/kg oraz małą zawartością popiołu i siarki.


Sposób dystrybucji ekogroszku workowanego:

Dostawa ekogroszku naszym transportem - Wrocław i okolice w promieniu 50 km

Dostawa samochodem o ładowności 3 tony z windą hydrauliczną i paleciakiem elektrycznym. Koszt transportu wynosi 3,00 zł netto/km, kilometry liczone tylko w jedną stronę z Psar do miejsca dostawy. Za zamówiony opał mogą Państwo zapłacić w siedzibie naszej firmy kartą lub gotówką, przelewem bankowym lub na miejscu w momencie dostawy u kierowcy.

 Ekogroszek dostarczamy własnym transportem do: Brzeg Dolny, Długołęka, Dobroszyce, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Kamieniec Wrocławski, Kobierzyce, Łozina, Milicz, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Pęgów, Prusice, Siechnice, Szewce, Środa Śląska, Święta Katarzyna, Trzebnica, Twardogóra, Uraz, Wołów, Wrocław, Zawonia, Żerniki Wrocławskie, Żmigród, Żórawina oraz w ich pobliżu.


Dostawa ekogroszku spedycją - cały kraj

Dostawa kurierem, samochód z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt dostawy 1 palety (975 kg) wynosi ok. 200 - 250 zł.
Jak kupić ekogroszek ?

Zawsze sprawdź dostępność towaru telefonicznie 71 364 59 68 lub 601 415 126 albo elektronicznie przed złożeniem zamówienia. Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności ekogroszku złóż zamówienie elektronicznie wykorzystując formularz kontaktowy na stronie kontakt lub faxem (71 364 59 68) podając:

  • rodzaj i ilość zamawianego towaru,
  • adres do faktury,
  • adres dostawy
  • nr telefonu
  • adres poczty email

Przy sprzedaży lokalnej na terenie Wrocławia i okolic uzgodnij termin dostawy lub odbioru osobistego ekogroszku i sposób płatności.

Przy sprzedaży ekogroszku z wysyłką spedycją po potwierdzeniu dostępności towaru wystawimy fakturę proforma i wyślemy pocztą elektroniczną w celu dokonania zapłaty przelewem bankowym za zamówiony towar. Po zaksięgowaniu wpłaty towar zostanie wysłany spedycją w terminie do 3 dni roboczych pod wskazany adres dostawy i będzie dostarczony spedycją następnego dnia.


Ważne !!! kupując ekogroszek bez naliczonej akcyzy podpisz dokument dostawy !!!

Jeżeli zamawiasz ekogroszek w celach ogrzewania gospodarstwa domowego to należy potwierdzić ten fakt czytelnym podpisem (imieniem i nazwiskiem) z datą odbioru towaru na dołączonej fakturze i oddać podpisaną fakturę kurierowi.

Ważne !!! przy odbiorze dostawy paletowej od kuriera:

Przed potwierdzeniem kurierowi odbioru dostawy towaru należy sprawdzić czy dostarczona przesyłka jest zgodna ze złożonym zamówieniem pod względem ilości towaru oraz sprawdzić stan opakowania czy nie jest uszkodzone. Jeżeli ilość dostarczonego towaru jest niezgodna ze złożonym zamówieniem lub opakowanie jest uszkodzone w sposób wpływający na właściwości dostarczonego towaru to należy w obecności kuriera sporządzić protokół i powiadomić niezwłocznie sprzedawcę o reklamacji. W przypadku reklamacji zalecamy wykonanie zdjęć i załączenie ich do złożonej reklamacji w formie elektronicznej lub wysłanej pocztą tradycyjną. Brak protokołu spisanego w obecności kuriera utrudnia lub uniemożliwia skuteczne reklamowanie usługi transportowej wykonanej przez spedycję Poczty Polskiej. Zamawiając przesyłkę paletową akceptujesz bezwzględny wymóg sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera w momencie dostawy.


Ekogroszek zużywany do celów ogrzewania podlega zwolnieniu od podatku akcyzowego:

- przez gospodarstwa domowe,
- przez organy administracji publicznej,
- przez jednostki Sił Zbrojnych RP,
- przez podmioty systemu oświaty, żłobki, podmioty lecznicze, podmioty pomocy społecznej,
- w pracach rolniczych, ogrodniczych, w hodowli ryb oraz w leśnictwie.