oferta

Jak zamówić i kupić ekogroszek z dostawą do domu

ekogroszek workowany Wrocław i dolnośląskieekogroszek Pieklorz Chwałowice WrocławEkogroszek Wesoła Wrocławkocioł na ekogroszek - spalanie ekogroszku na retorcie
Zawsze sprawdź dostępność towaru telefonicznie 71 364 59 68 lub 601 415 126 albo elektronicznie przed złożeniem zamówienia. Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności ekogroszku złóż zamówienie elektronicznie wykorzystując formularz kontaktowy na stronie kontakt lub telefonicznie podając:
  • rodzaj i ilość zamawianego towaru,
  • adres do faktury,
  • adres dostawy
  • nr telefonu
  • adres poczty email

Przy sprzedaży lokalnej na terenie Wrocławia i okolic uzgodnij termin dostawy lub odbioru osobistego ekogroszku i sposób płatności.

Przy sprzedaży ekogroszku z wysyłką spedycją po potwierdzeniu dostępności towaru wystawimy fakturę proforma i wyślemy pocztą elektroniczną w celu dokonania zapłaty przelewem bankowym za zamówiony towar. Po zaksięgowaniu wpłaty towar zostanie wysłany spedycją w terminie do 2 dni roboczych pod wskazany adres dostawy i będzie dostarczony spedycją następnego dnia.


Ważne !!! kupując ekogroszek bez naliczonej akcyzy podpisz dokument dostawy !!!

Jeżeli zamawiasz ekogroszek w celach ogrzewania gospodarstwa domowego to należy potwierdzić ten fakt czytelnym podpisem (imieniem i nazwiskiem) z datą odbioru towaru na dołączonej fakturze i oddać podpisaną fakturę kurierowi.

Ważne !!! przy odbiorze dostawy paletowej od kuriera:

Przed potwierdzeniem kurierowi odbioru dostawy towaru należy sprawdzić czy dostarczona przesyłka jest zgodna ze złożonym zamówieniem pod względem ilości towaru oraz sprawdzić stan opakowania czy nie jest uszkodzone. Jeżeli ilość dostarczonego towaru jest niezgodna ze złożonym zamówieniem lub opakowanie jest uszkodzone w sposób wpływający na właściwości dostarczonego towaru to należy w obecności kuriera sporządzić protokół i powiadomić niezwłocznie sprzedawcę o reklamacji. W przypadku reklamacji zalecamy wykonanie zdjęć i załączenie ich do złożonej reklamacji w formie elektronicznej lub wysłanej pocztą tradycyjną. Brak protokołu spisanego w obecności kuriera utrudnia lub uniemożliwia skuteczne reklamowanie usługi transportowej wykonanej przez spedycję Poczty Polskiej. Zamawiając przesyłkę paletową akceptujesz bezwzględny wymóg sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera w momencie dostawy.


Sposób dystrybucji ekogroszku workowanego:

Dostawa ekogroszku naszym transportem - Wrocław i okolice w promieniu 50 km

Dostawa samochodem o ładowności 3 tony z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt transportu wynosi 3,00 zł netto/km, kilometry liczone tylko w jedną stronę z Psar do miejsca dostawy. Za zamówiony ekogroszek mogą Państwo zapłacić w siedzibie naszej firmy kartą lub gotówką, przelewem bankowym lub na miejscu gotówką w momencie dostawy u kierowcy.

Ekogroszek dostarczamy własnym transportem do: Brzeg Dolny, Długołęka, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Prusice, Siechnice, Środa Śląska, Święta Katarzyna, Trzebnica, Wołów, Wrocław, Żerniki Wrocławskie, Żmigród, Żórawina oraz w ich pobliżu.

Dostawa ekogroszku kurierem - cały kraj

Dostawa kurierem, samochód z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt dostawy 1 palety ekogroszku (1000 kg) na odległość:
- do 100 km = 160 zł brutto,
- do 200 km = 185 zł brutto,
- do 400 km = 220 zł brutto.

Ekogroszek zużywany do celów ogrzewania podlega zwolnieniu od podatku akcyzowego:

- przez gospodarstwa domowe,
- przez organy administracji publicznej,
- przez jednostki Sił Zbrojnych RP,
- przez podmioty systemu oświaty, żłobki, podmioty lecznicze, podmioty pomocy społecznej,
- w pracach rolniczych, ogrodniczych, w hodowli ryb oraz w leśnictwie.


>>ekogroszek workowany PIEKLORZ Chwałowice / Jan-Trans
>>ekogroszek workowany PIEKLORZ Piekary / Jan-Trans
>>ekogroszek workowany WESOŁA "Mysłowice-Wesoła" / Jan-Trans

>>ekogroszek workowany ECOKAZIMIERZ z KWK "Kazimierz-Juliusz"