oferta

oferta

Pellet drzewny Energy Zeus ENplus A2: Wrocław - gdzie kupić, aktualna cena ...

Pellet Zeus

Pellet Zeus
Pellet Energy Zeus - certyfikat ENplus A2 PL 014

Sprzedaż hurtowa i detaliczna pelletu. Odbiorców z Wrocławia i okolic obsługujemy własnym transportem samochodem z windą hydrauliczną. Realizujemy dostawy całopaletowe kurierem i całopojazdowe /24 palety/ na terenie kraju. Pellet przechowujemy w suchym magazynie a nie "pod chmurką" na dworze.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości pellet drzewny klasy A2 pod nazwą handlową Zeus produkowany przez polską firmę Pellet Energy zgodnie z wymaganiami rygorystycznej normy europejskiej EN ISO 17225-2. Wysoka jakość w klasie A2 została potwierdzona wydaniem certyfikatu ENplus A2 PL014 przez PCU Deutschland GmbH w Berlinie. Pellet Zeus produkowany jest ze świerzych, czystych trocin sosnowych będących odpadem powstającym w tartakch i zakładach przeróbki drewna. Wysoka wartość opałowa i niska zawartość popiołu oraz brak spieków w palniku kotła jest gwarancją zadowolenia klienta ze stosawania dobrej jakości pelletu za rozsądną cenę. Po spaleniu 1 tony pelletu pozostaje mała ilość popiołu służącego jako ekologiczny nawóz. Stała, bieżąca kontrola jakości trociny używanej do produkcji pelletu Zeus przez własne laboratorium i odpowiednia technologia produkcji gwarantuje wysoką jakość pelletu. Pellet Energy Zeus polecamy w szczególności do kotłów pelletowych z palnikiem czyszczonym mechanicznie oraz do kotłów na ekogroszek i pellet z palnikiem retortowym. Po własnych testach wprowadziliśmy do sprzedaży pellet wysokiej jakości dla klientów poszukujących tańszego produktu spełniającego wysokie oczekiwania i równocześnie o powtarzalnych parametrach jakości. Zapraszamy do zakupu kilku worków w celu sprawdzenia jego jakości. Wysoka jakość za rozsądną cenę, tworzymy ciepłe klimaty, zapraszamy.

Parametry oferowanego pelletu Zeus:
 • średnica: 6 mm ± 1 mm
 • długość: 3,15 ≤ L ≤ 40 mm
 • wilgotność: ≤ 10,0%
 • zawartość popiołu: ≤ 1,2%
 • certyfikat ENplus A2
 • gęstość: ≥600 kg/m3
 • wartość opałowa: powyżej 4,6 kWh/kg
 • skład trocin: sosna (100%)
 • opakowania: worek 15 kg
 • producent: Pellet Energy


>>Sprawdź cenę i dostępność pelletu Zeus
 • paleta = 65 worków x 15 kg = 975 kg
 • certyfikat ENplus A2 PL 014

Sposób dystrybucji pelletu:

Dostawa pelletu naszym transportem - Wrocław i okolice w promieniu 50 km

Dostawa samochodem o ładowności 3 tony z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt transportu wynosi 2.50 zł netto/km, kilometry liczone tylko w jedną stronę z Psar do miejsca dostawy. Za zamówiony pellet mogą Państwo zapłacić w siedzibie naszej firmy kartą lub gotówką, przelewem bankowym lub na miejscu w momencie dostawy u kierowcy.

Pellet dostarczamy własnym transportem do: Brzeg Dolny, Długołęka, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Prusice, Siechnice, Środa Śląska, Święta Katarzyna, Trzebnica, Wołów, Wrocław, Żerniki Wrocławskie, Żmigród, Żórawina oraz w ich pobliżu.


Dostawa pelletu Energy Zeus spedycją - cały kraj

Dostawa kurierem, samochód z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt dostawy 1 palety pelletu Energy Zeus (975 kg) na odległość:
- do 100 km = 110 zł brutto,
- do 200 km = 135 zł brutto,
- do 400 km = 170 zł brutto.

>>Jak zamówić i kupić pellet ?

Informacje: 71 364 59 68 lub 601 415 126


Cena sprzedaży peletu nie obejmuje jego wniesienia do piwnicy lub innych pomieszczeń gospodarczych.

Pracujemy : od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

Pellet konfekcjonowany jest w plastikowe worki po 15 kg.

W czasie przechowywania należy zabezpieczyć produkt przed wilgocią. Używać po rozpakowaniu tylko w urządzeniach przeznaczonych do tego celu.


>>Pellet Stelmet Premium Lava - opis
>>Pellet Stelmet Olimp - opis
>>Pellet Energy Gold - opis
>>Pellet Feniks Premium - opis
>>Pellet Feniks Gold - opis
>>Pellet Timbory - opis

>>Pellet Biomac Top A1 - opis
>>Pellet info - zapraszamy


 Poradnik użytkownika pelet drzewnych


Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem opracowanym w celu promocji wykorzystania pelet drzewnych jako paliwa energetycznego. Poradnik występuje w sześciu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, duńskiej, niemieckiej, włoskiej i francuskiej. Poradnik zawiera informacje ogólne oraz techniczne dotyczące produkcji, dystrybucji i spalania pelet oraz omawia krajową sytuację rynkową i prawną. Jego głównymi adresatami są producenci pellet, firmy zajmujące się ich dystrybucją oraz więksi konsumenci.


Autorzy:
Morten Tony Hansen, Anna Rosentoft Jein FORCE Technology
Edmund Wach – Bałtycka Agencja Poszanowania Energii
Małgorzata Bastian- Bałtycka Agencja Poszanowania Energii


powrót do listy produktów