oferta

oferta

Pellet drzewny Energy Eco: Wrocław - gdzie kupić dobry i tani pelet, aktualna cena ...

Pellet drzewny Energy Eco

Pellet Energy Eco

Pellet Energy Eco

Pellet Energy - zielona energia

Pellet Energy - logo

Pellet Energy Eco
Pellet Energy Eco

Sprzedaż hurtowa i detaliczna pelletu. Odbiorców z Wrocławia i okolic obsługujemy własnym transportem samochodem z windą hydrauliczną. Realizujemy dostawy całopaletowe kurierem i całopojazdowe /24 palety/ na terenie kraju.

Pellet Energy Eco polecamy w szczególności do kotłów pelletowych z palnikiem czyszczonym mechanicznie oraz do kotłów na ekogroszek i pellet z palnikiem retortowym. Stosowany przy produkcji pelletu Eco dodatek trocin drewna liściastego ogranicza powstawanie nagaru w palniku retortowym.


Oferujemy Państwu wysokiej jakości pellet drzewny pod nazwą handlową Eco produkowany przez polską firmę Pellet Energy zgodnie z wymaganiami rygorystycznej normy EN-14961-2. Pellet Eco produkowany jest ze świerzych, czystych trocin sosnowych i drzew liściastych będących odpadem powstającym w tartakch i zakładach przeróbki drewna. Wysoka wartość opałowa i niska zawartość popiołu oraz brak spieków w palniku kotła jest gwarancją zadowolenia klienta ze stosawania dobrej jakości pelletu za rozsądną cenę. Ciemniejsza barwa pelletu wynika ze stosowania dodatku trociny drzew liściastych (dąb, buk, olcha). Po spaleniu 1 tony pelletu pozostaje mała ilość popiołu służącego jako ekologiczny nawóz. Stała, bieżąca kontrola jakości trociny używanej do produkcji pelletu Eco przez własne laboratorium i odpowiednia technologia produkcji gwarantuje wysoką jakość pelletu. Po własnych testach wprowadziliśmy do sprzedaży pellet wysokiej jakości dla klientów poszukujących tańszego produktu spełniającego wysokie oczekiwania. Zapraszamy do zakupu kilku worków w celu sprawdzenia jego jakości. Wysoka jakość za rozsądną cenę, tworzymy ciepłe klimaty, zapraszamy.
Parametry oferowanego pelletu Eco:

średnica: 6 mm ± 1 mm
długość: 3,15≤ L ≤ 40 mm
wilgotność: ≤8.5%
zawartość popiołu: <0,9%
gęstość: ≥600 kg/m3
wartość opałowa: powyżej 18 000 kJ/kg
skład trocin: sosna (70%) + drewno liściaste (30%)
opakowania: worek 15 kg
producent: Pellet Energy

Cena pelletu Eco / wiosna 2019:
  • brak dostaw - wstrzymana produkcja
  • 20 zł/worek 15 kg - sprzedaż na worki
  • sprzedaż hurtowa - 24 palety, Big-Bag - 24 tony, autocysterna z rozładunkiem pneumatycznym - 16 ton - cena na zapytanie

Sposób dystrybucji pelletu:

Dostawa pelletu naszym transportem - Wrocław i okolice w promieniu 50 km

Dostawa samochodem o ładowności 3 tony z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt transportu wynosi 2.50 zł netto/km, kilometry liczone tylko w jedną stronę z Psar do miejsca dostawy. Za zamówiony pellet mogą Państwo zapłacić w siedzibie naszej firmy kartą lub gotówką, przelewem bankowym lub na miejscu w momencie dostawy u kierowcy.

Pellet dostarczamy własnym transportem do: Brzeg Dolny, Długołęka, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Prusice, Siechnice, Środa Śląska, Święta Katarzyna, Trzebnica, Wołów, Wrocław, Żerniki Wrocławskie, Żmigród, Żórawina oraz w ich pobliżu.


Dostawa pelletu Energy Eco spedycją - cały kraj

Dostawa kurierem, samochód z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt dostawy 1 palety pelletu Energy Eco (975 kg) na odległość:
- do 100 km = 110 zł brutto,
- do 200 km = 135 zł brutto,
- do 400 km = 170 zł brutto.

>>Jak zamówić i kupić pellet ?

Informacje: 71 364 59 68 lub 601 415 126


Cena sprzedaży peletu nie obejmuje jego wniesienia do piwnicy lub innych pomieszczeń gospodarczych.

Pracujemy : od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

Pellet konfekcjonowany jest w plastikowe worki po 15 kg.

W czasie przechowywania należy zabezpieczyć produkt przed wilgocią. Używać po rozpakowaniu tylko w urządzeniach przeznaczonych do tego celu.


>>Pellet Stelmet Premium Lava - opis
>>Pellet Stelmet Olimp - opis
>>Pellet Energy Gold - opis
>>Pellet Feniks - opis
>>Pellet info - zapraszamy


 Poradnik użytkownika pelet drzewnych


Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem opracowanym w celu promocji wykorzystania pelet drzewnych jako paliwa energetycznego. Poradnik występuje w sześciu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, duńskiej, niemieckiej, włoskiej i francuskiej. Poradnik zawiera informacje ogólne oraz techniczne dotyczące produkcji, dystrybucji i spalania pelet oraz omawia krajową sytuację rynkową i prawną. Jego głównymi adresatami są producenci pellet, firmy zajmujące się ich dystrybucją oraz więksi konsumenci.


Autorzy:
Morten Tony Hansen, Anna Rosentoft Jein FORCE Technology
Edmund Wach – Bałtycka Agencja Poszanowania Energii
Małgorzata Bastian- Bałtycka Agencja Poszanowania Energii


powrót do listy produktów